Konsultacja on-line

Taki rodzaj konsultacja nigdy nie zastąpi osobistej wizyty u terapeuty

Daje to największe prawdopodobieństwo uchwycenia przyczyny choroby i poprawnej diagnozy. Jednak w przypadkach, gdy to nie jest możliwe z różnych przyczyn – stanu zdrowia, odległości, kosztów dojazdu itd., proponujemy konsultacje online.

Diagnoza – obejmuje wywiad, badanie pulsu i języka.

W trakcie konsultacji online nie ma możliwości zbadania pacjentowi pulsu, dlatego też ten element jest pomijany i może stanowić jakiś procent błędu przy postawieniu diagnozy.

Do diagnozy z języka pacjent przesyła zdjęcia wykonane rano na czczo. Przed wykonaniem zdjęcia proszę nic nie pić (oprócz wody), aby nalot nie zmienił koloru ani też nie czyścić nalotu.

Jak należy wykonać zdjęcie
  • Język wysunięty do przodu (ujęcie z przodu)
  • Język wysunięty do przodu (ujęcie z boku)
  • Język podciągnięty do góry na podniebienie, tak żeby była widoczna żyłka pod spodem języka. To może być trudne do wykonania, dlatego proszę to przećwiczyć przed lustrem, jeśli się nie uda to pominąć.

Zdjęcia powinny być zrobione w pomieszczeniu o dobrym oświetleniu, na zewnątrz lub w pobliżu okna. Powinny oddać rzeczywistą barwę języka. Należy wystawić język jak najmocniej, ale bez napinania i otworzyć usta tak, aby widzieć podstawę.

Takie 2 lub 3 zdjęcia należy przesłać mailowo.

Po dokonaniu wpłaty na konto w kwocie 120PLN.

Otrzymacie państwo kwestionariusz do wypełnienia i być może dodatkowe pytania, które będą potrzebne do postawienia diagnozy.

Na podstawie tej wstępnej oceny podamy zalecenia terapeutyczne i terapie ziołowa.

 I oczywiście zapraszamy do gabinetu.

Zgłoś się lub zadaj pytanie

Dozwolone pliki jpg,pdf

Tradycyjna diagnostyka daje pewien wgląd we wnętrze organizmu.

Nie jest one jednak i nie może być traktowane, jako jedyne badania mogące wykryć chorobę lub wskazać złe funkcjonowanie narządu.

Jest to tylko pierwszy, jeden z wielu, stopni diagnostyki, pozwalający na wstępne określenie potencjalnego zagrożenia oraz ukierunkowanie cyklu życia codziennego tak by zniwelować niebezpieczeństwo utraty zdrowia poprzez próbę zmiany naszych nawyków żywieniowych, spania, emocji.